Usługi

Transport Międzynarodowy

Firma Iltrans od ponad 15 lat specjalizuje się w transporcie ładunków całopojazdowych (FTL) oraz częściowych (LTL) na terenie całej Europy. Nasze pojazdy mają uprawnienia na przewóz towarów niebezpiecznych (ADR). Każdy przewożony przez nas towar jest ubezpieczony na kwotę min. 500 000 €.

 

W tej branży nie ma czasu na opóźnienia ani z winy pojazdów, ani ludzi. To dlatego w Iltrans stawiamy na pierwszej jakości sprzęt i regularnie wymieniamy flotę, a swoich pracowników szkolimy.

Od początku powstania firmy

przejechaliśmy

mln km

przetransportowaliśmy

tys. ton

zrealizowaliśmy

tys. zleceń

Na naszą flotę składa się aktualnie ponad 120 aut transportowych renomowanych marek DAF oraz Mercedes wyposażonych w zestawy naczep Coilmuld a oraz Mega KRONE o ładowności 24t (100m3) każda

Coilmulda ( z rynna do przewozenia stali) to rodzaj naczepy, Mega- typ ( odnosi sie do gabarytu) Krone – to nazwa producenta.

Umożliwiają one sprawny załadunek od góry, z boku i z tyłu, a także gwarantują w pełni bezpieczny transport towarów o dużej wadze zgodnie z normami obowiązującymi w UE.

Większość naszych pojazdów ma 1-2 lata. Żadne nie jest starsze niż 5 lat.

 

Od naszych pracowników bezwzględnie wymagamy rzetelności i punktualności, ale i wspieramy ich najnowocześniejszymi technologiami

Każde z aut wyposażone jest w komputer pokładowy TX-SKY, system GPS monitorujący położenie pojazdu, a także systemy wspierające kierowcę, takie jak asystent wspomagania koncentracji czy inteligentny asystent prędkości PPC. Wszystkie trasy wyznaczamy z centrali za pomocą programu TSL. 

Skontaktuj się z nami i ustal szczegóły współpracy

Tel: +48 95 8888 701   Email: info@iltrans.eu