O Nas: Firma

Iltrans to prężnie działająca, polska firma rodzinna z krótkimi drogami decyzyjnymi.
Specjalizujemy się w transporcie międzynarodowym FTL i LTL na terenie krajów UE, przede wszystkim w spedycji dla sektora automotive z niemieckiego rynku. Wysokie standardy jakości naszego zachodniego sąsiada wymagają od nas wysokich standardów obsługi.

W Iltrans wierzymy, że sukces naszych Klientów w postaci bezproblemowego dostarczenia towarów z punktu do punktu, zawsze na czas, to nasz własny sukces i siła naszej marki.

Nasze początki sięgają roku 1990. To wówczas w Ośnie Lubuskim, w pobliżu Frankfurtu nad Odrą powstała firma Iltrans

=
Początkowo zajmowaliśmy się zakupem, sprzedażą i transportem węgla oraz kopalniaka ze Śląska i do dziś darzymy sentymentem pierwsze zakupione przez nas auto transportowe – kultowego polskiego Jelcza.
=
W 1996 roku rozpoczęliśmy produkcję galanterii ogrodowej, a w 2004 roku zajęliśmy się działalnością transportowo-spedycyjną, inwestując w nowoczesną flotę i wyszkolony kapitał ludzki
=
Dziś nasza firma posiada ponad 200 pracowników, flotę 120 aut ciężarowych, 2 bazy – jedną w Ośnie Lubuskim, a drugą w Żubrowie – i 1 tartak, które z obrobionego przez siebie i zaimpregnowanego nowoczesnymi ekologicznymi środkami drewna produkują meble ogrodowe oraz szeroką gamę galanterii ogrodowej.
=
Od lat misja naszej firmy opiera się na doskonałej komunikacji z Klientem. Dla nas to podstawa biznesowego sukcesu w spedycji międzynarodowej
=
Dlatego skupiamy się nie tylko samym bezpieczeństwie, terminowości i niezawodności naszych usług transportowych, ale również procesie powierzania nam zlecenia. Otwarty dialog i przejrzystość ustaleń gwarantują pełne zrozumienie oczekiwań Klienta.

Usługi transportowo-spedycyjne Iltrans w liczbach

na rynku od

lat

flota

aut

nasz zespól

osób

przejechaliśmy

mln km

przetransportowaliśmy

tys. ton

zrealizowaliśmy

tys. zleceń

Skontaktuj się z nami i ustal szczegóły współpracy

Tel: +48 95 8888 701   Email: info@iltrans.eu