Odpowiedzialny biznes

 

Ochrona środowiska i odpowiedzialne świadczenie usług transportowych, to jedne z priorytetów naszej firmy. Regularna wymiana floty, najmniejsza możliwa emisja spalin i realizowane w Iltrans programy ekologiczne dla pracowników są tego wyrazem.

 

 

Dzięki wcześniejszemu ustalaniu tras w programie TSL, redukujemy zużycie paliwa i minimalizujemy pozostawiany przez naszą działalność ślad ekologiczny.

Wszystkie samochody transportowe należące do floty Iltrans spełniają najnowszą i najbardziej restrykcyjną europejską normę emisji spalin EURO 6.

Regularne przeglądy stanu technicznego aut ciężarowych i średni wiek samochodu na poziomie 1,5 roku, sprawiają, że zachowujemy pewność zrównoważonej dla środowiska naturalnego eksploatacji.

 

Z pomocą programu TX-ECO, wyrabiamy w naszych kierowcach dobry nawyk prowadzenia w sposób ekologiczny i ekonomiczny.

Każdy pracownik przechodzi okresowe szkolenia od poprawnego tankowania po zachowanie podczas kierowania pojazdem, co następnie jest kontrolowane w systemie podczas rzeczywistych tras.

Zebrane dane analizujemy i na ich podstawie poprawiamy wydajność kierowców, ograniczając jednocześnie przestoje i zużycie paliwa.

 

Bezpieczeństwo naszych ludzi i powierzonego nam transportu jest monitorowane w czasie rzeczywistym.

W ten sposób dbamy nie tylko o pracowników i Klientów, ale i bezpieczeństwo publiczne.

Tak jak wszystkie zużyte części aut transportowych odpowiednio utylizujemy w ręce certyfikowanych odbiorców, tak i w naszej centrali Iltrans drobiazgowo segregujemy śmieci, utylizujemy tonery, baterie i sprzęt elektroniczny.

W naszej siedzibie oraz budynkach należących do spółki, korzystamy wyłącznie z energooszczędnego oświetlenia LED.

 

Firma Iltrans, która oprócz oddziału spedycyjno-transportowego trudni się również produkcją mebli ogrodowych z własnych tartaków, jest w posiadaniu Certyfikatu FSC®.

Legalnie i w sposób pozyskujemy drewno.

Skontaktuj się z nami i ustal szczegóły współpracy

Tel: +48 95 8888 701   Email: info@iltrans.eu