Ludzie

 

Nowoczesne auta i pierwszej jakości wyposażenie stanowią o mocy każdej firmy spedycyjno-transportowej.

Nic jednak nie zastąpi wykwalifikowanej kadry, która bierze pełną odpowiedzialność za ładunek powierzony nam przez Klientów.

“Największym wyzwaniem biznesowym dzisiejszych czasów jest człowiek. To właśnie odpowiedni pracownik na właściwym miejscu przesądza o sukcesie firmy.”

Jan Ilnicki, Właściciel firmy Iltrans

​Cenimy sobie punktualność i rzetelność

To główne kryteria pod jakimi dobieramy pracowników do naszego zespołu. Uważamy, że trzeba kształcić kadrę szeregiem szkoleń i wspierać ich pracę nowoczesnym sprzętem, jednak poczucie odpowiedzialności i zaangażowanie, to kwestia indywidualnego charakteru.

Iltrans to wszyscy pracownicy. Jeden zespół, który nieustannie się rozwija

Kluczowym dla naszej firmy jest profesjonalne przygotowanie pracowników do ich obowiązków. Nowych i stałych kierowców regularnie szkolimy, podnosząc ich kwalifikacje zawodowe.

Spedytorów i dyspozytorów wspieramy innowacyjnymi technologiami i dodatkowymi kursami z nowo pojawiających się na rynku rozwiązań.

“Większość naszego zespołu jest z nami od lat. Niektórzy od samego początku. Mają wiedzę. Mają doświadczenie. Z dumą mogę mówić, że Dział Transportu i Logistyki wykonuje wspaniałą pracę.”

Jan Ilnicki, Właściciel firmy Iltrans

Skontaktuj się z nami i ustal szczegóły współpracy

Tel: +48 95 8888 701   Email: info@iltrans.eu